Завантажити ще

Ялинка в Києві буде меншою, ніж зазвичай, і без святкових вогнів

Ялинка в Києві буде меншою, ніж зазвичай, і без святкових вогнів
Фото: vechirniy.kyiv.ua

Нинішнього року головну ялинку країни таки встановлять у Києві. Але вона буде в рази менша, ніж зазвичай, і без святкових вогнів. Про це повідомляє видання " Вечірній Київ ".

Цього року в Україні не буде масштабних святкувань Нового року та проведення зимових ярмарків, проте ялинку таки встановлять.

Глава компанії, яка займається організацією локації, Ігор Добруцький розповів, що ялинки, яку раніше планували встановити, не буде. Святкова ялина цього року буде скромнішою за своїх попередниць і відрізнятиметься від традиційних розмірів і яскравості.

- Попередній ескіз ялинки більше не розглядається. Основні варіанти пішли до архіву. Нова ялинка має бути висотою до 10 метрів і без ілюмінації, – розповів Добруцький.

Для порівняння, попередні роки на Софійській площі встановлювали ялинки по 30 метрів, зазначив він. Добруцький також розповів, що традиційно дерево буде штучним.

Серед додаткових прикрас хочуть розмістити вертеп та дідуха. Також буде створено зменшену копію великої ялинки та  встановлено на першому поверсі Музею історії міста Києва. Нещодавно українці активно дискутували про встановлення ялинки. На сайтах різних установ було зареєстровано декілька відповідних петицій. Після розгляду петицій влада столиці прийняла рішення не витрачати кошти міського бюджету, а встановити новорічні локації за допомогою меценатів.

Раніше стало відомо, що у Києві напередодні новорічних свят біля станції метро "Театральна", на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Євгена Чикаленка, встановлять мініатюрну копію головної новорічної ялинки. Біля святкового дерева працюватиме фотозона, а от масових гулянь у столиці не буде.