5 лютого
Завантажити ще

На Львівщині світло вимикатимуть на 8 годин

На Львівщині світло вимикатимуть на 8 годин
Фото: STRINGER/REUTERS

 У Львівській області введені аварійні відключення електроенергії, які будуть тривати по 8 годин. Крім того, у регіоні скорочений перелік критичної інфраструктури, де не вимикають світло, повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.

Він наголосив, що раніше опубліковані графіки не працюють. Через важку ситуацію з переліку критичної інфраструктури вилучили поліклініки, котельні, станції зв’язку, установи юстиції та правоохоронні органи. Ці об'єкти тепер підпадають під відключення.

- Електроенергію відключатимуть орієнтовно на 8 годин, далі на 4 години її повернуть, опісля - знову відключать на 8 годин. Це вимушені заходи через дефіцит потужності в системі, - сказав Козицький.

Він закликав жителів заощаджувати електроенергію і не використовувати пилососи, мікрохвильовки, кавоварки, посудомийні машини та інші потужні прилади.

Зранку 28 листопада по всій Україні введені аварійні відключення електроенергії. Вони спричинені аварійними відключеннями блоків на кількох електростанціях.