7 грудня
Завантажити ще

Найстарішою кішкою у світі визнали 27-річну Флоссі з Великобританії

Найстарішою кішкою у світі визнали 27-річну Флоссі з Великобританії
Фото: twitter.com/gwr

Книга рекордів Гіннеса визнала найстарішою з кішок, що нині живуть, 27-річну Флоссі з Великобританії. Про це повідомила CNN. Чорно-рудій кішці Флоссі 26 років і 329 днів, що відповідає 120 людським рокам. Хоча вона погано бачить і чує, загалом у домашнього вихованця дівчини на ім'я Вікі Грін гарне здоров'я.

- Я з самого початку знала, що Флоссі - особлива кішка, але не уявляла, що ділитиму свій будинок з рекордсменкою світу, - сказала вона.

Вікі Грін взяла Флоссі у серпні у волонтерів благодійної організації Cats Protection. Більшість власників кішок вважають за краще брати набагато молодших вихованців, а літні тварини часто доживають свої останні дні у притулках. Дівчина сподівається, що історія Флоссі спонукає потенційних власників кішок надати притулок для літніх вихованців.

Тривалість життя кішки залежатиме від багатьох факторів, включаючи здоров'я, харчування та навколишнє середовище, але середня тривалість життя домашньої кішки становить близько 12-14 років. Однак деякі домашні кішки можуть дожити до 20 років. Відомо, деякі породи живуть довше інших. Сіамська, бурманська та регдолл - лише деякі з цих порід.

Найстаріша кішка з тих, що колись жили, Крем Пафф, досягла віку 38 років і трьох днів. Вона померла 6 серпня 2005 року. Колишня найстаріша з собак, що нині живе, Пебблз, померла 3 жовтня, за п'ять місяців до того, як тій-фокстер'єру виповнилося 23 роки. Джино Вульф, який живе зі своєю господинею в Лос-Анджелесі, є рекордсменом у віці 22 років і двох місяців.