Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Києві ведені екстрені відключення електрики

У Києві ведені екстрені відключення електрики
Фото: Censor.net

У Києві у п’ятницю, 25 листопада, застосовані екстрені відключення електроенергії. Як повідомляється на сайті YASNO, у зв’язку з цим графіки відключень тимчасово не працюють.

- В Києві за вказівками НЕК "Укренерго" застосовані екстрені відключення. Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуацію не буде стабілізовано, - наголосили в компанії.  

За даними Київської військової міської адміністрації, станом на ранок 25 листопада 50% житлового фонду міста працює в режимі аварійного відключення електроенергії.  

- Водопостачання в Києві відновлено повністю. Однак, у деяких споживачів все ще може спостерігатись понижений тиск води, особливо верхні поверхи багатоповерхівок, які знеструмлені. Найближчим часом очікуємо стабілізацію ситуації.  Теплопостачання в місті відновлюється. Аварійні бригади працюють в посиленому режимі. Функціонування мереж усіх мобільних операторів безпосередньо залежить від електропостачання. Як тільки енергосистема стабілізується – зв'язок з’явиться в усіх районах Києва, - наголосили в адміністрації.

Напередодні виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив, що в Києві світло будуть давати на 2-3 години – до стабілізації ситуації та збільшення обсягу виробленої електроенергії АЕС та ТЕС. 

Україна залишилась без світла 23 листопада унаслідок масованої ракетної атаки РФ.  Київ та деякі міста досі частково знеструмлені: станом на вечір 24 листопада енергетики забезпечили всього біля 50% потреб споживання в країні.