Завантажити ще

В Міноборони запевнили, що передали ЗСУ «достатню кількість» зимової форми

В Міноборони запевнили, що передали ЗСУ «достатню кількість» зимової форми
Фото: facebook.com/ganna.maliar

Міністерство оборони передало Збройним силам України достатню кількість зимової форми, аби забезпечити усі потреби. Як пише Укрінформ, у цьому під час брифінгу журналістів запевнила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами,  з 17 до 23 листопада Міноборони передало на потреби ЗСУ 42 тисячі пар зимового взуття, а також майже 10 тисяч бронежилетів і близько 9 тисяч шоломів. Також на облік прийнято 63 тисячі одиниць зимових курток.

Маляр додала, що для ЗСУ також надійшло: 32 тисячі зимових шапок, майже 40 тисяч курток костюма утеплювача («фліска»), 190 тисяч комплектів натільної демісезонної та зимової білизни, понад 24 тисячі комплектів польових костюмів.

 Відносно засобів індивідуального бронезахисту, сформований і утримується стабільний резерв: 200 тисяч бронежилетів і понад 100 тисяч шоломів. 

Ситуація із забезпеченням підрозділів постійно моніториться. Якщо надходять сигнали про відсутність, на них оперативно реагують, — запевнила заступниця міністра оборони.

Раніше у тому, що проблем із забезпеченням Збройних Сил України зимовим одягом немає, запевнив міністр оборони Олексій Резніков. За його словами, Міноборони повністю забезпечило поточні потреби армії.