28 листопада
Завантажити ще

У Вишгороді люди допомогли знайти тварин, що втекли під час обстрілів

У Вишгороді люди допомогли знайти тварин, що втекли під час обстрілів
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA/

Небайдужі жителі Вишгорода допомогли людям, що постраждали від російських обстрілів 23 листопада, знайти домашніх улюбленців. Всього за 12 годин вони повернули господарям собаку та кішку. Залишилось знайти третього, останнього, улюбленця, повідомила в соцмережах користувач Валентина Олексієнко.

 - Після прильоту ми з чоловіком опинилися в лікарнях. У Вишгороді десь бігають наші дві собаки Джек Рассел. Одна з них глуха. Якщо побачите,зловіть і повідомте. А ще сірий сфінкс браш. Вона не виживе на холоді, - написала жінка зранку 24 лютого у пості у групі «Вишгород».

Вже через декілька годин Олексієнко оновила інформацію. Воно повідомила, що небайдужі люди допомогли знайти двох з трьох тварин.

- Обновлюю!! Собаку Боню і кицю Муню знайшли. Дякую всім! Залишилось знайти собаку Тайра , на пузі має клеймо (цифри), - написала вона.

Вишгород постраждав під час масованих російських ракетних обстрілів 23 листопада. Ракети попали у житловий квартал. За останніми даними, загинули 6 людей. Ще багато людей постраждали.