Завантажити ще

В "Укренерго" підрахували кількість ракетних атак на енергетичні об’єкти України

В
Фото: t.me/Ukrenergo

Вдень 23 листопада РФ здійснила сьому масовану терористичну атаку на енергетичні об’єкти України. Як повідомили в «Укренерго», є влучання в обʼєкти енергетичної інфраструктури, які спричинили аварійні відключення в усіх регіонах України.

- Диспетчери та інженери Укренерго працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Ремонтні бригади Укренерго оцінюють масштаб ушкоджень і приступають до ремонтів всюди, де це можливо вже зараз.  Просимо враховувати, що через суттєвий обсяг пошкоджень, морози та дощі зі снігом в деяких регіонах ремонти можуть тривати довше, - повідомили в компанії.

При цьому в «Укренерго» заспокоїли українців, що приводів для паніки немає, так як є чіткі плани та протоколи дій, які вже зараз виконуються. Насамперед, заживлюватимуться обʼєкти критичної інфраструктури - водоканали, теплокомунерго, лікарні, вокзали тощо. В деяких регіонах підключення вже здійснюються.

Наслідки ракетних атак росії по Україні також відчула Молдова. Через російські атаки відбувся стрибок частоти в нашій технічно спільній енергомережі, який спричинив втрату зв’язку Молдови з електричною мережею Європи, звідки країна отримує частку електричної енергії. Україна в свою чергу не здійснює експорт електроенергії в жодну країну з 11 жовтня.

Коли РФ здійснювала масовану ракетну атаку по енергообєктам України

Перший удар ворог наніс 10 жовтня, випустивши по Україні 83 ракети. Наступні атаки були здійснені  11, 17 та 31 жовтня, 11, 15 (найбільша за історію енергетики – РФ випустила  90 ракет Х-101 та “Калібр” і більш як десять ударних БпЛА). 23 листопада ворог випустив по Україні 70 ракет, з них 51 було збито.