28 листопада
Завантажити ще

Кличко не виключає, що частину киян на зиму перевезуть до передмістя

Кличко не виключає, що частину киян на зиму перевезуть до передмістя
Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Частину людей можуть вивезти з Києва до передмість на зимовий період. У той же час про повномасштабну евакуацію зі столиці не йдеться, розповів мер Києва Віталій Кличко в ефірі національного телемарафону.

- Якщо у когось із вас є будинок у передмісті Києва, якщо є знайомі чи друзі з будинком, де є піч, тепло, незалежне водопостачання, то було б непогано розраховувати, щоб там тимчасово перебути, - зазначив мер Києва, якого цитує «РБК Україна».

При цьому Кличко виступає проти евакуації мешканців Києва, але не виключає тимчасового переселення певних категорій людей до передмістя столиці.

- У росіян ключова мета – щоб ми взяли свої валізи і кудись поїхали на Захід і залишили їм країну. Ми їм не потрібні, потрібна територія. Не дочекаються. Про евакуацію зараз не йдеться, але ми розглядаємо можливість того, що частина людей може переїхати до передмістя Києва: дитячі будинки, будинки для людей похилого віку. Назвати евакуацією це не можна, а ось тимчасовий переїзд деяких груп населення ми розглядаємо. Але наразі про це не йдеться. Але нам потрібно мати різні сценарії дій, - пояснив мер Києва.

Київ залишився без світла після останнього масованого удару 23 листопада. Станом на вечір 24 листопада у столиці вже повернули водопостачання на лівому березі міста. На правому ж планується відновити його у першій половині дня. При цьому  70% відсотків столиці поки що залишається без електрики.