Завантажити ще

Вихованців одеського дитячого будинку евакуювали до Туреччини

Вихованців одеського дитячого будинку евакуювали до Туреччини
Фото: President.gov.ua

До Анкари евакуювали 34 вихованців і персонал дитячого будинку "Сонечко" в Одесі. Таких домовленостей досягла перша леді Олена Зеленська із дружиною турецького лідера Еміне Ердоган. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

- 34 вихованці одеського будинку дитини №3 "Сонечко" разом з особами супроводу та їхніми дітьми (всього 70 осіб) днями евакуювали до турецького міста Анкара, де вони будуть перебувати, доки ситуація в Україні не стабілізується, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, серед евакуйованих – діти, позбавлені батьківського піклування, і ті, хто опинився у складних життєвих обставинах. Наразі вони перебувають у комфортних умовах, а головне – у безпеці.

- Евакуйованих українців розмістили у спеціалізованому дитячому будинку в Ер'ямані (один із районів Анкари). Діти мають всі можливості для розвитку, кваліфіковану медичну та реабілітаційну допомогу. Класи оснащені всім необхідним, комфортні умови проживання враховують вік вихованців, - наголосили в ОП.

Згідно з домовленостями перших леді України та Туреччини, українські фахівці, які займаються дітьми, тісно співпрацюватимуть із турецькими соціальними працівниками. Для комунікації з колегами та швидшої адаптації їм допомагатимуть турецькі колеги.