Завантажити ще

Україна відкрила новий пункт пропуску на кордоні з Румунією

Україна відкрила новий пункт пропуску на кордоні з Румунією
Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

На українсько-румунському кордоні в межах ділянки Чернівецької області відкрили новий автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ". Про це повідомляє у Telegram заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

– Вперше з часу відновлення незалежності України відбувається відкриття нового пункту пропуску (ПП) через державний кордон. На українсько-румунському державному кордоні в межах ділянки Чернівецької області від сьогоднішнього дня розпочинає роботу автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ", - розповів він.

При цьому Тимошенко пояснив, що початок роботи цього ПП не лише полегшить перетин кордону для громадян України, але й дасть можливість розвантажити єдиний на Буковині пункт пропуску на кордоні з Румунією - "Порубне".

За словами заступника голови ОП, новий ПП "Красноїльськ" зможе за добу пропускати 2000 громадян, 10 автобусів та 490 автомобілів. Згодом цей "Красноїльськ" має стати повноцінним вантажним пунктом пропуску. Крім того, Тимошенко розповів, що вже на 85% готовий і міжнародний пункт пропуску "Дяківці", також на кордоні з Румунією. Його планують добудувати до кінця цього року.