31 травня
Завантажити ще

Квитки на поїзд Київ-Варшава більше не продаватимуть у касах

Квитки на поїзд Київ-Варшава більше не продаватимуть у касах
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

З 10 листопада "Укрзалізниця" переводить в онлайн продаж квитків на найпопулярніший поїзд №67/68 Київ-Варшава. Таким чином компанія має намір завадити шахраям-спекулянтам викуповувати квитки та спростити доступ до квитків пасажирам. Про це повідомляє сайт "Укрзалізниці ".

- З 10 листопада продаж квитків варшавського напрямку переводиться повністю в онлайн-режим. Принагідно нагадаємо, що продаж квитків міжнародного сполучення зручно доступний і в мобільному додатку "Укрзалізниці", - розповіли в компанії.

"Укрзалізниця" зазначає, що наростила обсяги міжнародних перевезень порівняно з показниками до повномасштабного вторгнення у дев'ять разів, запустивши п'ять нових з'єднань до Європи. При цьому найпопулярнішим залишається прямий рейс Київ-Варшава. На нього, хоч і збільшено пропозицію місць у 2,5 рази, спостерігається дефіцит. Через це почастішали випадки, коли пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродують квитки "з рук" або в соціальних мережах. Крім того, виявлено випадки підроблених проїзних документів.

- Щоб цього уникнути та забезпечити максимальну прозорість, "Укрзалізниця" вводить низку заходів щодо впорядкування продажу квитків на "варшавський" потяг. Зокрема, касири у старому "ручному" форматі квитки не реалізовуватимуть: не потрібно буде стояти в чергах і "полювати" на квитки, а в прозорому онлайн-каналі залізниця матиме змогу відстежувати та блокувати спекулянтів, - повідомили у компанії.

В "Укрзалізниці" повідомляють, що для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у спеціалізованій касі.

Продаж квитків на напрямки Київ-Варшава та Варшава-Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах. Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише у претензійному порядку у касах вокзалу. При цьому кількість квитків, які можна придбати на поїзд Київ-Варшава-Київ онлайн в одні руки, буде обмежена на чотири замовлення.