Завантажити ще

"Укрпошта" визначилася з новорічною маркою - у конкурсі переміг малюнок школярки з Миколаєва

"Укрпошта" презентувала ескіз новорічної марки – переможцем конкурсу стала ілюстрація – "Роз'єднані війною". Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський у своєму телеграм-каналі.

- Багато сімей сьогодні не разом, багато сімейних традицій буде порушено цього року, і багато хто зустріне цей Новий рік не під ялинкою з родиною та коханими, а із побратимами під обстрілами ворога. Саме тому ця ілюстрація викликала більше емоцій та емпатії, – написав Смілянський.

За його словами, автором ескізу стала учениця 11 класу з Миколаєва Валерія Михайлова. Наразі школярка знаходиться за кордоном, оскільки її рідне місто перебуває під обстрілами росіян. Саме там у дівчини виникла ідея взяти участь у конкурсі.

– Глибину цього задуму, як і емоції самого автора, рідне місто якої з початку війни не обстрілювали лише 46 днів, може зрозуміти кожен, – зазначив гендиректор "Укрпошти".

Голосування за ескіз новорічної марки тривало три дні. Українці обирали ілюстрацію із презентованих п'яти. Голосування тривало до 4 листопада. Тепер малюнок переможця прикрасить новорічну марку "Укрпошти", але дату випуску тиражу поки що в компанії не розголошують.