6 червня
Завантажити ще

«Антонов» уточнив дані про будівництво нової «Мрії»

«Антонов» уточнив дані про будівництво нової «Мрії»
Фото: facebook.com/antonov.company/photos

Інформація про будівництво другого Ан-225 «Мрія» замість того, що був знищений російськими окупантами в аеропорту Гостомеля, потребує коригування. Як повідомили у прес-службі ДП Антонов, наразі розпочалися не будівельні роботи, а конструкторські роботи в цьому напрямку.

- За наявною експертною оцінкою, на теперішній час є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використати для другого зразка літака. Вартість побудови літака оцінюється щонайменше у 500 млн Євро. Проте про конкретну суму поки говорити зарано. Більш детальну інформацію буде поширено після перемоги України у війні, - наголосили в компанії.

«Мрія» - найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак. РФ знищила його наприкінці лютого під час боїв за аеропорт "Гостомель", де повітряне судно стояло на ремонті.

Після подій "Укроборонпром" звільнив директора "Антонова" Сергія Бичкова, а СБУ розпочало перевірку всіх співробітників підприємства, які могли співпрацювати з російськими окупантами, що призвело до знищення літака.

У жовтні українські силовики заявили, що керівництво державного підприємства «Антонов» не вжило всіх необхідних заходів для збереження АН-225. Також СБУ становила, що окремі працівники заводу довго перешкоджали Силам оборони в організації протиповітряної та наземної охорони аеродрому.

Новини по темі: АНТК ім. О.К. Антонова Мрія