22 вересня
Завантажити ще

"Антонов" розпочав будівництво другої "Мрії" - літак готовий на 30%

Фото: facebook.com/antonov.company

В Україні вже будують новий літак "Мрія", який знищили росіяни. Будівництво відбувається на секретному об'єкті, літак готовий на 30%. Про це повідомив генеральний директор ДП "Антонов" Євген Гаврилов у коментарі Bild.

– Роботи над новим літаком ведуться у секретному місці. Другий Ан-225 буде доповнений деталями від розбомбленого літака та новими деталями, – розповів Гаврилов.

За його словами, вартість нової "Мрії" оцінюється приблизно у 500 мільйонів доларів. Для збирання грошей на будівництво повітряного гіганта планується організувати продаж мерчу на виставці у міжнародному аеропорту "Лейпциг/Галле".

Найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак «Мрія» був знищений росіянами наприкінці лютого під час боїв за аеропорт "Гостомель". Там повітряне судно стояло на ремонті ще до початку війни, а вилетіти з України не встигло. Тоді "Укроборонпром" звільнив директора "Антонова" Сергія Бичкова, а СБУ розпочало перевірку всіх співробітників підприємства, які могли співпрацювати з російськими окупантами, що призвело до знищення літака.

У жовтні українські силовики заявили, що керівництво державного підприємства «Антонов» не вжило всіх необхідних заходів для збереження АН-225. Також СБУ становила, що окремі працівники заводу довго перешкоджали Силам оборони в організації протиповітряної та наземної охорони аеродрому.

Новини по темі: Мрія завод літак