Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Повне місячне затемнення: до чого готуватись?

Повне місячне затемнення: до чого готуватись?
Фото: Ренді Макгуайр з сайту Pixabay

8 листопада на нас чекає повне місячне затемнення - останнє не лише цього року, а й на найближчі два з половиною роки, оскільки наступне очікується лише у березні 2025-го. Це фінальна точка коридору затемнень, що тривався з 25 жовтня і був періодом трансформацій.

(О котрій годині і де дивитися затемнення – див. До речі.)

На що може вплинути місячне затемнення?

За словами астролога Христини Соколовської, затемнення мають свій вплив протягом 3-6 місяців, а повні набагато «авторитетніші» за часткові.

- А місячні затемнення – це кульмінація, завершення якихось речей, це результат, тому зміни для кожного з нас і на соціальному рівні є дуже потужними, – попереджає астролог у своєму YouTube-каналі. - Правителем нинішнього затемнення є Венера, яка знаходиться у Скорпіоні, і це означає, що потрібна трансформація, необхідно залишити в минулому все те, що шкодить. А Місяць зараз у Тельці, і це про стабільність чи стабілізацію. І з одного боку, це підштовхує до того, щоб ми заспокоїлися, стабілізувалися, відпустили те, що вже «не працює», додає токсичності, заважає жити. А з іншого - Місяць у цьому затемненні перебуває у поєднанні з Ураном, а це не додає стабільності. Це вихід із зони комфорту, щоб досягти стабільності, причому з несподіванками на цьому шляху.

Тому в найближчі півроку на нас чекає непростий і не швидкий шлях змін, але пройти його потрібно, зібравши всі сили, ресурси та терпіння. До того ж, подітися все одно нема куди: затемнення, за словами астролога, несуть зміни незалежно від того, хочемо ми їх чи ні. І це стосується не лише змін на індивідуальному, а й на соціальному рівні.

- Як і в жовтні, у листопаді сильний вплив на події, що відбуваються, надаватиме аспект квадрата Сатурна з Ураном. Сатурн – те, що контролює, те, що вже давно створено. Уран - "бунтар", який рухається до нового. І Сатурн зараз символізує нашого ворога, який контролюватиме, намагатиметься впливати на всі процеси, і найближчі кілька місяців ми можемо бути залежними від цього впливу, і це те, з чим нам доведеться боротися. Тобто ці півроку ми ще перебуватимемо в ситуації війни, а в листопаді та на початку грудня це відчуватиметься максимально сильно.

Як поводитися у цей період?

Енергія затемнення відчувається ще протягом трьох днів після нього, тому до кінця цього робочого тижня астрологи радять:

  • Подумати, що ви хотіли б залишити як «відпрацьований матеріал». Це можуть бути і шкідливі звички, і відносини, і робота, і спілкування, і спосіб життя.
  • Бути готовими до несподіваних змін, заручитись підтримкою людей, які можуть допомогти пройти випробування.
  • Усіми силами зберігати спокій та витримку, уникати конфліктних ситуацій та токсичних людей, не піддаватися на провокації.
  • Обмежити читання новин та надходження будь-якої негативної інформації. У цей період критично ставитися до будь-якої інформації, що надходить.
  • Відкласти поїздки, постаратися цими днями не віддалятися від дому.
  • Це гарний період для творчості, спілкування з природою, наведення ладу в будинку та непридатний для змін у зовнішності, витрати грошей та відвідування багатолюдних місць.
  • Не будувати довгострокових планів і не утримувати те, що йде з життя.

До речі

Де подивитись на затемнення?

На жаль, побачити «кривавий Місяць» на власні очі нам не вдасться – пік затемнення припаде на 13 годину за київським часом. А оскільки проходитиме воно буде нижче лінії горизонту, нічого не побачиш навіть у телескоп. На цей раз за незвичайним природним явищем зможуть стежити мешканці Америки, Азії, Океанії, Північної Європи, Австралії.

Хоча за наявності трьох годин вільного часу, а головне, світла та інтернету, поспостерігати за затемненням у прямому ефірі можна тут.