23 вересня
Завантажити ще

"Укрзалізниця" запустила сполучення з деокупованим Куп'янськом

Фото: t.me/UkrzalInfo

До звільненого від російських військ Куп'янська, що на північному сході Харківщини, тепер можна доїхати на рейковому автобусі з Харкова. Як повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці», це перший комбінований рейс, де 95% дороги долається поїздом, а остання миля від зупинної платформи Осиново до Куп'янська — безкоштовними маршрутними автобусами місцевої громади.

- Відновлення підірваного залізничного мосту займе час, проте ми не відкладаємо й відновлюємо рух вже зараз. 60 тисяч людей таким чином матимуть стабільне та надійне сполучення. Відновлення цієї ділянки ми завершили буквально вчора, відновивши дві обстріляні в понеділок ділянки колії та загалом ліквідувавши 49 пошкоджень на шляху з відновленням (приведенням до габариту) понад 70 км контактної мережі, - наголосив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін.

За даними «Укрзалізниці», прямий рейс №6605/6608 до зупинного пункту Осиново курсуватиме зі станції Харків-Пасажирський щодня о 06:15 з прибуттям о 09:50. Зворотний рейс з Осинового о 16:21 з прибуттям до Харкова о 19:35. Вартість проїзду - 43 грн.

Також щодня двічі на добу курсуватиме залізничний шатл Осиново — Занки з можливістю зручної пересадки до станції Харків-Левада.  

Новини по темі: Куп'янськ Укрзалізниця