Завантажити ще

"Укрзалізниця" запускає перший рейс до деокупованого Куп'янська

Фото: dp.informator.ua

До звільненого від російських окупантів Куп'янська 3 листопада вирушить перший рейс рейкового автобуса з Харкова. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

- Це перший комбінований рейс "Укрзалізниці", де 95% дороги долається поїздом, а остання миля від зупинної платформи Осиново до Куп'янська – безкоштовними маршрутними автобусами місцевої громади, – повідомили у компанії.

Як зазначили у відомстві, на відновлення підірваного залізничного мосту буде потрібен час. Тим часом близько 60 тисяч людей зможуть дістатися до Куп'янська комбінованим рейсом, отримавши надійне та регулярне сполучення.

- Відновлення цієї ділянки ми завершили буквально вчора, відновивши дві обстріляні в понеділок ділянки колії та загалом ліквідувавши 49 пошкоджень на шляху з відновленням (приведенням у габарит) понад 70 км контактної мережі, - заявив голова правління "УЗ" Олександр Камишин.

Вартість проїзду становить 43 гривні. Також двічі на добу курсуватиме залізничний шатл Осиново – Занки з можливістю зручної пересадки на станцію Харків-Левада.

Графік руху поїзда №6605/6608 Харків - Осиново:

  • відправлення зі станції Харків-Пасажирський до зупинного пункту Осиново щодня о 06:15, а прибуття о 09:50;
  • зворотній рейс з Осиново о 16:21, прибуття до Харкова о 19:35.