Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: хмарно. Десь з проясненнями, а десь - з дощами

Прогноз погоди в Україні: хмарно. Десь з проясненнями, а десь - з дощами
Фото: Khusen Rustamov с сайта Pixabay

Синоптики вчора теж обіцяли, що буде хмарно. Але у першій половині дня, принаймі у столиці, було сонячно і тепло. Тож ті, хто заряджає свої гаджети за допомогою сонячних батарей, мають бути задоволені.

На 3 листопада спеціалісти українського гідрометеорологічного центру знову прогнозують хмарність і навіть дощ.

Так, вночі прогнозують невеликий дощ у Приазов’ї, вдень трохи дощитиме у північних, більшості центральних районів та на Харківщині.

Решті регіонів погоду обіцяють без істотних опадів.

Туман буде лише на Закарпатті та на північному сході України, і то місцями.

Вночі температура становитиме +2…+ 7 тепла. Найхолодніше буде на сході – від 0 у Харківській та Донецькій областях до +1 на Луганщині. Це якщо дивитись на мапу.

А на словах синоптики обіцяють на сході та північному сході навіть до 2 градусів морозу.

Вдень тепла погода має бути на Закарпатті, у Криму, Одеській та Миколаївській областях - +15…+17 градусів.

В інших регіонах вдень від +9 на північному сході і сході до + 11 на заході України.

В Києві вночі + 5…+7, вдень +9… +11°

Синоптик Наталка Діденко обіцяє киянам незначний дощ і поривчастий західний вітер. Тож радить закутатись тепліше, а верхній одяг обирати з капюшоном.

ДЕТАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 3 ЛИСТОПАДА

Народні прикмети

Глобальне потепління все ж далося взнаки – раніше в Україні в ці дні вже можна було спостерігати сніг. Навіть казали: якщо 3 листопада випав перший сніг, то це до хорошого врожаю. Але є в цьому й погані новини: якщо до 3 листопада сніг не випадав жодного разу, то наступне літо буде посушливим, а відповідно і неврожайним. Втім, віримо в наших аграріїв, які навіть під час війни змогли зібрати врожай

Будемо сподіватись, що завтра таки буде хмарно, адже прикмети віщують: ясний і сонячний день – то до швидких заморозків.

Якщо у вас відключення світла випало на вечір, то вийдіть подивитись на зоряне небо: ліхтарі не працюють, тож дуже добре видно зірки. І якщо ніч буде зоряна, то це на морозну зиму. А якщо до цього був ще й червоний захід сонця – точно чекаємо на мороз.