Завантажити ще

Апеляційний суд залишив Микитася у СІЗО, але значно зменшив суму застави

Апеляційний суд залишив Микитася у СІЗО, але значно зменшив суму застави
Фото: t.me/fuckcorruption

Колегія суддів Апеляційної палати ВАКС залишила екснардепа Максима Микитася під вартою. В той же час йому зменшили альтернативну заставу до 100 млн грн., повідомляється у телеграм-каналі Центра протидії корупції.

- Сам Микитась брав участь у засіданні по відеозв'язку із СІЗО, а безпосередньо в зал суду прийшла група підтримки із інвесторів "Укрбуду". Якщо Микитась внесе заставу, на нього покладуть низку обов'язків. Зокрема, він повинен здати паспорти для виїзду за кордон та не спілкуватись зі свідками у справі, - наголосили у центрі.

Склад суддів  під час апеляції - Дмитро Михайленко, Микола Глотова та Даниїл Чорненький. До цього слідчий суддя Віталій Дубас визначив розмір застави у 260 млн грн,що було більше, ніж просив прокурор. Захист Микитася заявляв, що у їхнього клієнта немає ані 10, ані 5, ані навіть 3 млн грн.

НАБУ та САП повідомили про затримання Максима Микитася за заявою мера Дніпра Бориса Філатова 18 жовтня. За даними мера, Микитась запропонував хабар за укладення з підконтрольними йому фірмами контракту з будівництва метро в Дніпрі поза конкурсом. Гроші обіцяв надавати частинами до 2027 року, впродовж дії проєкту. Вартість проєкту, який фінансує ЄБРР, складає 220 млн євро. Лояльність мера Микитась оцінив в 10%, 22 млн євро.

У НАБУ зазначили, що Максим Микитась запропонував одну із рекордних сум неправомірної вигоди. 

Новини по темі: Суд НАБУ Хабар