Завантажити ще

У ДТЕК повідомили про нові принципи складання графіків відключення світла

У ДТЕК повідомили про нові принципи складання графіків відключення світла
Фото: Зображення Engin Akyurt із сайту Pixabay

Для мешканців столиці розробили нові графіки стабілізаційних відключень світла. Про це повідомили у фейсбуці “ДТЕК Київські електромережі”.

- Друзі, ми оновили графіки стабілізаційних відключень електроенергії - https://www.dtek-kem.com.ua/ua/shutdowns. Вони враховують досвід попередніх 3-х тижнів відключень та зворотній зв’язок від клієнтів, - йдеться на сторінці компанії.

Графіки стабілізаційних відключень електроенергії будуть діяти за п'ятьма принципами, зазначили в ДТЕК:

1. Це графіки імовірних відключень, що дозволять підготуватись до відключення світла, якщо у НЕК Укренерго буде необхідність збалансувати енергосистему. Там вказані 3 імовірні часові проміжки, коли для кожної адреси може відключатися електроенергія. 

2. Не обов’язково, що світло за однією адресою буде відсутнє протягом всіх часових проміжків. Якщо треба буде зменшити навантаження на енергосистему - вони відбуватимуться протягом одного або кількох часових проміжків. Відключення по всім трьом проміжкам часу, і особливо в нічний час, можливе лише в критичних випадках.

3. Графіки складені на основі тих об’ємів, які необхідні НЕК Укренерго, щоб збалансувати енергосистему. Відключення однієї групи в рамках стабілізаційного графіку розраховані на скорочення споживання до 250 МВт. Якщо є розпорядження скоротити споживання більше ніж на 250 МВт, то відключення стають екстреними. Тоді графік не діє. Про застосування екстрених відключень ДТЕК попереджає на сайті та в соцмережах.

4. Перелік адрес, до яких застосовуються стабілізаційні відключення, розширили. Виняток – об’єкти критичної інфраструктури міста і будинки, які живляться від тих же електроліній, що і ці об’єкти. 

5. Якщо світло не з’явилось після 4 годин з моменту відключення – можливо трапилась аварія. 

Вранці у вівторок мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в столиці відновили водо- та енергопостачання. До ліквідації пошкоджень вчорашніх ракетних ударів залучили понад тисячу працівників "Київводоканалу" та понад сто спеціалістів ДТЕК. «Укренерго» попередило про обмеження електропостачання 1 листопада у Києві та семи областях.