3 жовтня
Завантажити ще

«Укренерго» попередило про відключення світла у Києві та семи областях

«Укренерго» попередило про відключення світла у Києві та семи областях
Фото: facebook.com/npcukrenergo

Національна енергетична компанія «Укренерго» попередила про відключення світла у вівторок у Києві та семи областях України. Електропостачання обмежать для всіх категорій споживачів.

- Для усунення наслідків атак терорашистів сьогодні, у вівторок, 1 листопада, з 06:00 Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни, - йдеться у телеграм-каналі “Укренерго”.

Обмеження будуть тимчасовими і контрольованими. Вони необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетами та дронами.

Раніше у вівторок мер Києва Віталій Кличко повідомив про відновлення енерго- та водопостачання у столиці, але попередив про відключення світла через значний дефіцит в енергосистемі після атак Росії. Вранці 31 жовтня через пошкодження енергооб‘єкту біля Києва 80% споживачів столиці залишилися без водопостачання, 350 тисяч помешкань - без електрики.