Завантажити ще

У Києві дефіцит електроенергії 20-50%, Кличко просить ще 2-3 тижні обмежити споживання

У Києві дефіцит електроенергії 20-50%, Кличко просить ще 2-3 тижні обмежити споживання
Фото: REUTERS

Фахівці “Укренерго” сподіваються протягом 2-3 тижнів усунути дефіцит електроенергії за умови відсутності надзвичайних ситуацій та нових пошкоджень електростанцій. Через це електропостачання тимчасово вимикають у всіх районах Києва, повідомив міський мер Віталій Кличко.

- У зв’язку зі значним дефіцитом електроенергії – від 20 до 50% – сьогодні система енергозабезпечення міста працює в екстренному режимі. Відтак електропостачання тимчасово вимикають у всіх районах столиці. Місто робить все можливе, щоб економити споживання електроенергії. Зокрема, на багатьох маршрутах комунального громадського транспорту тролейбуси замінили на автобуси. При цьому метрополітен столиця зупиняти не збирається, - запевнив Кличко.

Кличко у черговий раз закликав киян та бізнес скоротити споживання електроенергії, поки не усунуть дефіцит. Ризик великого блекауту може призвести до ще масштабнішого відключення.

ДТЕК найближчими днями готує новий графік відключень електропостачання, де обмеження будуть жорсткішими. Відключення будуть тривати до шести годин.