Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: на вулиці ніби рання весна

З прогнозами погоди, як і з віяловим відключенням електрики, точно збігається лише день. А час чи температура за вікном – плюс мінус… Але це не означає, що не можна зрозуміти загальну тенденцію. А вона 26 жовтня така: коли вам вимикають світло, ви зможете прогулятися під похмурим небом, що іноді прояснюється. У Сумах, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні та на Донбасі вам на голову литиме дощ. Грати босоніж по калюжах ми вам, звичайно, не порадимо, але й сумувати не дозволимо: температура повітря в країні незважаючи на осінню погоду цілком стерпна і весняна +12... +15 градусів. На півдні +18 (Одеса б'є рекорд із +20).

Ночі також не настільки холодні, щоб розтопити буржуйки, або що там ви примудрилися затягнути в квартиру: при місяці, що почала рости, температура коливається від +8 до +12.

Раз ми заговорили про нічне світило, подивіться вночі з вікна на Місяць, що росте, і вам почне супроводжувати успіх. Можете показати Місяцю велику купюру і попросити у неба більше грошей. Якщо при цьому ви не пропустили купюру за вікно – значить удача вам уже супроводжує, прикмети не збрехали.

Щоб скоріше знайти кохання, самотній жінці в фазу Місяця, що росте, потрібно вимити підлоги в будинку. Хоча надійніше відразу знайти чоловіка і помити підлогу в нього – спілка буде міцною, який дурень відмовиться від господарської дружини!

Інші знайдені нами в анналах народної мудрості погодні прикмети свідчать: якщо 26 жовтня ви почули, що високовольтні дроти гудуть голосніше, ніж звичайно, або по небу швидко пливуть хмари з півдня на північ, значить, наближається негода. Також гул проводів недвозначно натякає – десь у когось таки є електрика.

Сподіваємося при світлі та у колі друзів 75 років відзначить актриса Ольга Матешко, яка запам'яталася роллю Зої у фільмі у «Бій ідуть лише старий».