Завантажити ще

На польському кордоні з’явиться новий пункт пропуску

На польському кордоні з’явиться новий пункт пропуску
Фото: facebook.com/MinInfra.UA

На кордоні України та Польщі до кінця 2022 року планують відкрити новий пункт пропуску Нижанковичі - Мальховіце. Перший час він працюватиме для вантажівок, повідомляється у пресслужбі Мінінфраструктури.

- Новий пункт пропуску дозволить суттєво розвантажити існуючі пункти і прискорити вантажну та пасажирську логістику на українсько-польському кордоні, - наголосили у відомстві. 

Наразі  будівництво пункту пропуску фактично завершене, залишається тільки облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури. Тривають роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі - Дрогобич - Стрий, яка веде до нового пункту пропуску.

Передбачається, що новий пункт пропуску прийматиме легкові автомобілі та вантажівки із загальною масою до 3,5 тонни. Спершу тут буде дозволено перетин кордону порожнім вантажівкам, а згодом пункт пропуску діятиме для інших транспортних засобів та для пішоходів.

 Тим часом Фінляндія планує збудувати на кордоні з РФ паркан, який закриє 10-20% східного кордону країни. Його основна мета – запобігти незаконному перетину кордону Фінляндії громадянами РФ. 

Новини по темі: Кордон Польща кпп