Завантажити ще

Михайло Федоров: Starlink продовжить працювати в Україні в будь-якому випадку

Михайло Федоров: Starlink продовжить працювати в Україні в будь-якому випадку
Фото: DADO RUVIC/REUTERS

Starlink продовжить працювати в Україні, навіть якщо Міністерство оборони США відмовиться фінансувати його роботу. Витрати візьме  компанія SpaceX. Це стає зрозумілим з твітер-переписки засновника SpaceX Ілона Маска  з міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим. 

- Дякую, Ілон Маск. Перед усіма розмовами про фінансування ви підтвердили мені, що в будь-якому разі забезпечите роботу Starlinks в Україні. Це було критично важливо для України. Ми вдячні вам! - написав у відповідь міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Будь ласка", - відповів на це Маск.

Переписка Федорова та Маска. Фото: twitter.com/elonmusk

Переписка Федорова та Маска. Фото: twitter.com/elonmusk

На початку жовтня стало відомо, що компанія SpaceX звернулася до Пентагону із проханням надалі /ua/life/a657741-mask-pidtverdiv-namir-spacex-vidmovitisja-vid-finansuvannja-starlink-v-ukrajini  забрати на себе фінансування роботи комплексів супутникового зв'язку Starlink в Україні. Згодом Маск заявив, що  більше не просить у відомства грошей. 

Міністр оборони Резніков заявив, що Україна знайшла три джерела фінансування супутникового інтернету Starlink для своїх військових.