29 березня
Завантажити ще

На фронті загинув режисер телеканалів “Еспресо” і “Перший Західний”

На фронті загинув режисер телеканалів “Еспресо” і “Перший Західний”
Фото: facebook.com/Василь Яворський

На фронті загинув 44-річний режисер телеканалів “Еспресо” і "Перший Західний" Василь Яворський. Про це повідомив народний депутат України Микола Княжицький.

- Загинув на фронті Василь Яворський. Він працював на Еспресо і був режисером моєї програми «Вечір з Миколою Княжицьким». Про загибель Василя я знаю уже другий день. Але просили не писати. Ще не сказали родичам. І ось з‘явилися у фейсбуці співчуття, - написав у фейсбуці представник фракції “ЄС”.

За словами Княжицького, режисер пішов у тероборону Львова за два тижні до повномасштабного вторгнення Росії. Потім його та інших львів‘ян перевели на фронт. У Національній спілці журналістів України повідомили, що Яворський був бійцем 103-ї бригади ТРО ЗСУ та виконував бойові завдання на Донеччині. 

За даними Інституту масової інформації, Василь Яворський – 42-й медійник, що загинув внаслідок російської агресії в Україні. У режиссера залишилися дружина та син-школяр від першого шлюбу. Яворський одружився вдруге два тижні тому, 10 жовтня. За словами дружини режисера, її чоловік загинув на сході від ворожого уламка.

Василь Яворський - автор документального фільму "Останній медик терміналу. Ігор Зінич – позивний "Псих". До роботи у телерадіокомпанії “Перший Західний” Яворський працював режисером на львівських телеканалах НТА та ZIK.

28 вересня на фронті загинув львівський журналіст та пресофіцер ЗСУ Юрій Лелявський