Завантажити ще

Маск підтвердив намір SpaceX відмовитися від фінансування Starlink в Україні

Маск підтвердив намір SpaceX відмовитися від фінансування Starlink в Україні
Фото: Mike Blake/REUTERS

Мільярдер Ілон Маск підтвердив, що його компанія SpaceX має намір відмовитися від фінансування послуг супутникового інтернет-зв’язку в Україні, що забезпечується терміналами Starlink. Про це він написав у коментарях у твітері.

- SpaceX не вимагає відшкодувати витрати, але й не може постійно фінансувати існуючу систему і направити ще кілька тисяч терміналів, які використовують у 100 разів більше даних, ніж звичайні домогосподарства. Це нерозумно, – написав Маск.

Він додав, що виконує «рекомендації» колишнього посла України в Німеччині Андрія Мельника «йти до біса»

Про те, що SpaceX надіслала до Пентагону листа з заявою, що вона більше не може продовжувати фінансувати сервіс Starlink, раніше повідомляла агенція  CNN. Повідомлялось, що компанія просить Міноборони США взяти на себе фінансування урядового та військового використання Starlink в Україні.

За даними агенціі, лист надійшов на тлі нещодавніх повідомлень про масштабні збої в роботі Starlink, зафіксовані під час останніх спроб українських військ повернути окуповані Росією території в східній і південній частинах країни. Ці відключення «раптово вплинули на всю лінію фронту» в кінці вересня. 

Новини по темі: SpaceX Ілон Маск