30 травня
Завантажити ще

До України повернули 37 депортованих росіянами дітей

До України повернули 37 депортованих росіянами дітей
Фото: https://t.me/minre_ua

До України повернули ще 37 дітей, яких наприкінці серпня російські окупанти примусово вивезли на територію Росії. Про це повідомляє Мінреінтеграція.

– Додому повернулися ще 37 незаконно вивезених дітей. Наприкінці серпня їх примусово вивезли з Харківської області до російського смт Кабардинка (біля Геленджика) незважаючи на те, що всі мають батьків, - розповіли у відомстві.

У міністерстві наголосили, що процес повернення дітей був важким. Щоб їх забрати, батькам довелося проїхати довгий шлях кількома країнами Європи. Нині родини разом перебувають у безпеці на Закарпатті.

- Їх розмістили у шелтерах для внутрішньо переміщених осіб – у селах з мальовничими краєвидами Білки та Горінчево. Не залишилися байдужими до їхньої долі й міжнародні організації, які передали сім'ям теплі речі, – розповіли у міністерстві.

У відомстві просять кожного, хто володіє інформацією про незаконне вивезення дітей до РФ, зателефонувати до Національного інформаційного бюро на цілодобову гарячу лінію 16-48 та до Департаменту кризового реагування Мінреінтеграції: 050-562-03-13.