7 грудня
Завантажити ще

В Україні з'явилася пам'ятна монета, присвячена силам тероборони

В Україні з'явилася пам'ятна монета, присвячена силам тероборони
Фото: bank.gov.ua/

Національний банк України з 3 жовтня вводить в обіг пам'ятну монету "Сили територіальної оборони Збройних сил України". Як повідомляє пресслужба регулятора, монету номіналом 10 гривень випустять тиражем 10 мільйонів штук.

Угорі на аверсі монети зображений малий Державний Герб України. У центрі в обрамленні давньоруського орнаменту знаходяться надписи «Україна» та «10 гривень». На реверсі розміщені дві стилізовані фігури військовослужбовців. Ліворуч від них знаходиться логотип Сил територіальної оборони ЗСУ, а по колу написи: "Готові до спротиву", "Сили територіальної оборони ЗСУ".

День Сил терроборони в Україні відзначали  2 жовтня. В цей день глава держави зустрівся з військовослужбовцями Сил територіальної оборони ЗСУ та вручив їм державні нагороди.

До цього НБУ ввів в обіг пам'ятну монету, присвячену Силам спецоперацій ЗСУ.  Регулятор також дозволив використовувати пам'ятні монети спеціальних випусків серії "Збройні сили України" номіналом 10 гривень під час готівкових розрахунків як обігові монети. 

Нова монета НБУ. Фото: bank.gov.ua

Нова монета НБУ. Фото: bank.gov.ua

Новини по темі: монети НБУ