Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Прикордонники звернулися до росіян: Уникайте мобілізації або повернетеся додому у пакеті

Прикордонники звернулися до росіян: Уникайте мобілізації або повернетеся додому у пакеті
Фото: т.ме/ДПСУкр

Українські прикордонники звернулися до росіян. Захисники закликали громадян Росії уникати мобілізації, щоб не потрапити на війну та не загинути за чужі інтереси на чужій землі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба у Telegram.

- Громадяни Росії, ваша спеціальна військова операція на три дні затягнулася. І ваш бункерний лідер оголосив утилізацію... вибачте, мобілізацію. Але за сім місяців війни ви мали зрозуміти, що ми не віддамо вам ні метра нашої землі, - зазначили прикордонники.

Українські бійці наголосили, що мобілізовані росіяни не змінять ситуацію на фронті, а ЗСУ триматимуть оборону. Прикордонники закликали росіян уникати мобілізації, а якщо не вийде - то здаватися в полон за першої нагоди, щоб не загинути на фронті.

- Пам'ятайте, як у день перемоги ви виходили з гаслом "Можемо повторити". Що ж, тепер у вас є така можливість, але у нас для вас погана новина – з великою ймовірністю ви повернетеся додому в чорному пакеті, але є і хороша – ваша дружина, мати чи батько отримають білу "Ладу". Є й інший варіант – уникайте мобілізації, здавайтесь у полон, вибір за вами, – додали захисники українських кордонів.

За словами начальника головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексія Громова, з початку мобілізації в Росії вже призвали 100 тисяч осіб. При цьому він припустив, що оголошена цифра 300 тисяч призовників - не кінцева. Найімовірніше, що чисельність мобілізованих буде значно більшою.