Завантажити ще

У Європі фіксують різке зростання заражень та госпіталізацій пацієнтів із COVID-19

У Європі фіксують різке зростання заражень та госпіталізацій пацієнтів із COVID-19
Фото: pixabay.com

У країнах Північної Європи зростає кількість випадків COVID-19 та госпіталізацій. У найбільшій небезпеці опинилися країни, де холодніша і вологіша погода. Про це пише Politico.

Тривожна ситуація виникла у Бельгії, Великій Британії та Данії, зазначає видання. Напередодні управління охорони здоров'я Бельгії заявило, що у середині жовтня у цьому регіоні очікується нова хвиля COVID-19. За останній тиждень у цій країні кількість нових випадків коронавірусу збільшилася на 17%, а госпіталізацій – на 4%.

У Данії також фіксують зростання захворюваності після тривалого періоду зниження. Там кількість госпіталізацій за останній тиждень зросла на 6%. У той же час у Великій Британії кількість нових випадків за тиждень зросла на 13%, а кількість госпіталізацій на 17%.

З 22 вересня у Тернополі знову вводиться масочний режим через коронавірус. Носіння масок стають обов'язковими у громадських місцях. При цьому Міністерство охорони здоров'я заявило, що поки що не планує повертати обмеження через сезонне зростання кількості хворих на COVID-19.