Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

До регіонів відправили 125 тисяч упаковок препарату від коронавірусу «Паксловід»

До регіонів відправили 125 тисяч упаковок препарату від коронавірусу «Паксловід»
Фото: facebook.com/viktor.liashko

Міністерство охорони здоров'я розподілило в регіони 124 608 упаковок препарату від коронавірусної хвороби «Паксловід», отриманих як гуманітарну допомогу. Зазначені ліки призначаються насамперед пацієнтам із груп ризику, щоб запобігти складному перебігу коронавірусної хвороби. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

- Перед початком традиційного зростання захворюваності на коронавірусну хворобу ми повинні подбати про найбільш уразливих осіб до цього захворювання групі – людям похилого віку та тим, хто має супутні захворювання. Для цього в області вже доставили не лише «Паксловід», а й ще один важливий препарат – «Молнупіравір». Їхні пацієнти мають отримувати безкоштовно від своїх лікарів, – наголосив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

У МОЗ зазначили, що як «Паксловід», так і «Молнупіравір» є препаратами прямої дії, які запобігають розмноженню вірусу та знижують ризик тяжкого перебігу хвороби. Особливість зазначених ліків - таблетована форма, що полегшує прийом. Крім того, ці лікарські засоби не вимагають особливих умов зберігання.

Препарати розподілялися з урахуванням потреб регіонів та відповідно до кількості населення. Наприклад, Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська та Полтавська області отримали близько 6 тисяч упаковок. Близько 5 тисяч упаковок було доставлено на Закарпаття, Львівщину, Рівненщину та Черкащину.