Завантажити ще

Алла Барановська розповіла, хто вигадав благодійні вечері Миколи Тищенка

Алла Барановська розповіла, хто вигадав благодійні вечері Миколи Тищенка

Дружина народного депутата Миколи Тищенка – власниця салонів краси, модель та блогер Алла Барановська – наразі активно займається благодійністю. Точніше, допомагати людям, за словами Алли, вона почала ще 2014 року, після того як приїхала до Києва з Донецька.

– Я бачила воїнів, яким потрібні протези, бачила дітей без батьків і не змогла залишатись осторонь, тож почала вести свої проєкти, – розповіла Барановська. - В основному вони були спрямовані на допомогу дітям з онкозахворюваннями, СМА. Ми з чоловіком допомагали сім'ям переселенців із Донецька, які тікали від війни.

Навесні цього року, після початку масштабного вторгнення Росії до України, у волонтерів виникли проблеми із ввезенням військової амуніції. З'явилися шахраї, які вирішили нажитися на війні. Часу розбиратися, хто справжній волонтер, а хто ні, не було, тож Алла Барановська вирішила надавати допомогу ЗСУ через фонд Миколи Тищенка «Дорога миру».

- Я очолила міжнародний проєкт Charity dinners, який отримав підтримку МЗС України. Сам проєкт «вечерь» народився у телефонній розмові із чоловіком. Була ідея створити для допомоги України саме міжнародний проєкт, щоб гроші шукати не всередині нашої країни, - розповідає наша співрозмовниця. – Чоловік зателефонував своїй колезі по «МастерШеф» Олі Мартиновській, і ми почали обговорювати, як це все зробити можливим, перебуваючи у різних куточках світу.

Тож можна сказати, ідея спільна, але кожен у ній чітко відповідає за своє. На мені були всі оргпитання, на Миколі - підтримка проєкту всередині країни та за її межами. Він має зв'язки, і вони нам у волонтерському штабі дуже допомагають. А Оля взяла на себе кулінарний напрямок.

За літо нам вдалося зібрати на трьох благодійних вечерях та привезти з Європи для ЗСУ майже 15 мільйонів гривень. Вважаю це непоганим результатом.