2 червня
Завантажити ще

Капітан Нацгвардії та її службовий собака виграли чемпіонат світу з дресирування

Капітан Нацгвардії та її службовий собака виграли чемпіонат світу з дресирування
Фото: facebook.com/NGUmainpage

Капітан Національної гвардії України Вікторія Безус та її службовий собака Білка стали чемпіонами світу з дресирування IGP WM FCI 2022. Про їхню перемогу розповіли на Facebook-сторінці НГУ.

- Капітан Вікторія Безус зі своїм службовим собакою Білкою, які несуть службу в одній з військових частин Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України, стали чемпіонами світу з дресирування IGP WM FCI 2022. Міжнародний чемпіонат з дресирування завершився 11 вересня Роудниці над Лабоєю, - розповіли у Нацгвардії.

У відомстві зазначили, що вперше в історії змагань із дресирування переможницею стала українка. Вікторія та її собака продемонстрували відмінні результати у трьох розділах змагань, а найвищий бал був у розділі "слухняність".

- Це історична перемога для всієї України, бо завдяки Вікторії та Бліці вперше на змаганнях з #IGP прозвучить український гімн та майорить у небі жовто-блакитний прапор!, – зазначили у Нацгвардії.

Фото
Фото
12 Вересня 202219:15

Раніше пес-рятувальник Патрон отримав нагороди одразу від двох ветеранських організацій США. Нагороди Патрону вручили засновник Veterans of Foreign Wars VFW Метью Ховард та представник Асоціації військових офіцерів США Донна Кальп.

Новини по темі: Собаки Нацгвардія