Завантажити ще

ДСНС попереджає: На телефони українців надійдуть сповіщення про можливу загрозу

ДСНС попереджає: На телефони українців надійдуть сповіщення про можливу загрозу
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає, що українцям у період з 7 вересня по 10 жовтня надходитимуть повідомлення про можливу загрозу. Громадян просять не панікувати – у такий спосіб в Україні тестуватимуть додаткову систему оповіщення. Про це пише пресслужба ДСНС.

Рятувальні служби уточнюють, що тестування нової системи торкнеться мешканців Вінницької області, а також інших. Повний список регіонів поки що не озвучено. У тестуванні буде задіяно кілька українських опереторів зв'язку.

- У період з 7 вересня по 10 жовтня у низці областей, зокрема у Вінницькій області, планується проведення тестування розсилки через мережі операторів мобільного зв'язку "Київстар", "Водафон" та "Лайфсел" інформаційних повідомлень про можливі загрози.

Просимо зберігати спокій та з розумінням поставитися до необхідності перевірки роботи вказаної системи оповіщення, - пише пресслужба ДСНС.

Раніше співробітники ДСНС розповіли, що, за попередніми розрахунками, розмінування всіх територій України може зайняти від семи до десяти років. У питаннях розмінування Україні зараз допомагають західні партнери та міжнародні організації. Наймасштабніші роботи проводились у Київській, Чернігівській та Сумській областях.