Завантажити ще

В "АТБ" спростували заяви про продаж гуманітарки у магазинах мережі

В
Фото: facebook.com/ATB.Market.tm

Корпорація "АТБ" заявила, що інформація про реалізацію розкраденої у Запоріжжі гуманітарної продукції через магазини мережі не відповідає дійсності. Про це повідомила пресслужба компанії.

- Корпорація "АТБ" не мала і не має жодних підписаних угод щодо постачання на реалізацію продуктів харчування та товарів першої необхідності гуманітарного спрямування від сторонніх постачальників через магазини торгової мережі "АТБ" у регіоні, - додають представники компанії.

У свою чергу корпорація "АТБ" неодноразово повідомляла громадськість про запуск додаткових імпортних поставок продуктів харчування та товарів першої необхідності з Польщі, країн Балтії, Туреччини, Чехії, Італії тощо. Ці товари, як і решту імпорту, компанія самостійно закуповує у західних партнерів-виробників і постачає безпосередньо у магазини.

- За останні місяці компанія отримала багато запитів з боку правоохоронних органів у рамках кримінальних проваджень щодо можливої реалізації гуманітарної продукції. Також контролюючими органами неодноразово проводилися відповідні перевірки у магазинах торгової мережі "АТБ" з приводу цих підозр. Жодного факту реалізації гуманітарної продукції виявлено не було, — заявляє керівництво корпорації "АТБ".

У компанії додали, що засуджують будь-які дії посадових осіб щодо присвоєння та нецільового використання гуманітарної допомоги. Вони вважають подібні дії неприпустимими, ганебними та не гідними високого звання громадянина України.

Раніше агент НАБУ Євген Шевченко оприлюднив інформацію про масштаби розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі. За його словами, посадовці розкрадали у промислових масштабах майже всю гуманітарну допомогу, яка надходила до міста та області, і продавали її через торговельні мережі.