25 березня
Завантажити ще

Україна отримала 100 тисяч доз COVID-вакцини Janssen

Україна отримала 100 тисяч доз COVID-вакцини Janssen
Фото: pixabay.com

В Україну доставили 100 тис. доз вакцини Janssen (Jcovden) від коронавірусу в рамках глобальної ініціативи COVAX.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

- Вакцину розподілено та доставлено до 21 області України та Києва. Наприклад, Дніпропетровська область отримала 10 тис. доз, Харківська – 6 тис., Чернівецька – 5 тис., Київська та Львівська – по 4 тис. доз вакцини Janssen (Jcovden).

Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтримку України. Адже коронавірусна хвороба нікуди не зникла, ми продовжуємо фіксувати збільшення кількості нових випадків захворювання. Під час війни, коли люди часто змушені перебувати в умовах скупчення та не мають повноцінного доступу до медичної допомоги, захист від COVID-19 за допомогою вакцинації є особливо важливим, – наголосив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

ВООЗ в Україні навчила понад 100 медичних працівників та тренерів із усіх регіонів для проведення подальших каскадних тренінгів щодо використання зазначеної вакцини. За підтримки ВООЗ українські медики отримали понад 23 000 екземплярів робочих матеріалів про використання цієї вакцини, ще більше матеріалів буде виготовлено найближчим часом.

Janssen призначена для людей віком від 18 років. В Україні для початкового курсу вакцинації запроваджують одну дозу.

Препарат дозволений на екстрене застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я, а також дозвіл на її використання дали США, Великобританія, Європейський союз, Швейцарія, Канада та багато інших країн. В Україні вакцину Janssen зареєстровано 2 липня 2021 року.