Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Притула: За гроші на "народні "байрактари" ми купили супутник

Притула: За гроші на
Фото: прес-служба Нового каналу

За гроші, які українці збирали на безпілотники Bayraktar разом із благодійним фондом Сергія Притули, купили супутник. Він допоможе оперативно отримувати інформацію для планування операцій на фронті. Про це телеведучий та волонтер повідомив у новому відео на YouTube.

- Ми пообіцяли розпорядитися цими коштами так, щоб це принесло якомога більшу користь українському війську і якомога більшу шкоду нашим ворогам. Вступили у перемовини з Міністерством оборони України, і після довготривалих консультацій таке рішення було знайдене, - звернувся до підписників Притула. - Українці, ви - космос! Ми купили супутник! Але це не просто один супутник. Він дає нам доступ до бази даних супутникових знімків сузір’я супутників компанії ICEYE. І цей доступ ми викупили більш ніж на рік вперед. Відтепер наша армія максимально швидко отримуватиме супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій.

Про що мова

У червні благодійний фонд Сергія Притули запустив збір коштів на закупівлю необхідних для ЗСУ Bayraktar. Планувалося зібрати 500 мільйонів гривень за 7 днів, з них перші два мільйони доларів фонд Притули одразу акумулював. Українці зуміли зібрати 600 мільйонів гривень лише за 3 дні! Дізнавшись про це, компанія Baykar вирішила безкоштовно передати Україні три безпілотники. Орієнтовно ударні оперативно-тактичні безпілотники розпочнуть бойове чергування у нашому небі наприкінці літа.