Завантажити ще

Після вибухів у Криму українські компанії «облаштувалися» у «Ластівчиному гнізді»

Після вибухів у Криму українські компанії «облаштувалися» у «Ластівчиному гнізді»
Фото: twitter.com/np_official_ua

Українські відомі компанії після вибухів у Криму та заяв про деокупацію півострова розпочали в соцмережах флешмоб про повернення до регіону. Запустив жартівливу кампанію інтернет-магазин та маркетплейс Rozetka, розмістивши фотографію замку "Ластівчине гніздо", до якого прифотошоплена вивіска Rozetka.

- Цур, наше місце, - жартівливо написали представники компанії.

Відразу до неї приєдналась компанія "АТБ-Маркет", що «зарезервувала» місце для супермаркету на першому поверсі.  "Нова пошта" «прилаштувалась» поряд зі входом в магазин. А оператор "Київстар" пообіцяв провести в "Ластівчине гніздо" інтернет і забезпечити зв'язком 4G.  При цьому в компанії пообіцяли, що «фасад псувати не будуть», бо ратують «за збереження зовнішнього вигляду культурних пам'яток».

Компанія IBox в свою чергу вирішила розмістити біля замку свій платіжний термінал, банки ПУМБ та "ПриватБанк" – банківські відділення.  

Компанія Dnipro-M, що займається реалізацією електроінструментів та обладнання, вирішила встановити на вході величезного надувного чоловічка. А "Світ матраців" захотів орендувати в замку місце під свій магазин.

"Укрпошта" зрозуміла, що місця зайняті, тому вирішила облаштувати "пересувне відділення" на кораблі біля замку.

Не проти розмістити свої регіональні редакції і такі українські ЗМІ, як УНІАН та "24 канал". Приєдналася до флешмобу і патрульна поліція, яка пообіцяла «підтягнутися , щоб служити і захищати.

Фото
Фото
10 Серпня10:01

Українські компанії влаштували флешмоб  після вибухів поблизу смт Новофедорівка, де знаходяться військова частина та військовий аеродром. Міноборони Росії запевнило, що це "детонація кількох авіаційних боєприпасів". В той же час в Інституті вивчення війни зазначили, що Кремль не буде звинувачувати Україну в ударах по авіабазі, бо це буде доказом неефективності їх ППО.