Завантажити ще

Київський зоопарк показав, як горилу Тоні привітали з 48-річчям

Київський зоопарк показав, як горилу Тоні привітали з 48-річчям

Улюбленцю відвідувачів Київського зоопарку горилі Тоні виповнюється 48 років. Тоні – єдина рівнинна горила в Україні та найцінніший примат звіринця. Привітати його особисто та подивитися на його святковий сніданок запрошують усіх мешканців та гостей Києва. Про це повідомляє пресслужба зоопарку.

Сьогодні, 8 серпня, Тоні вже отримав свій перший святковий сніданок. Але вітатимуть горилу ще кілька днів.

- Для Тоні ми влаштували святковий сніданок на його власній фазенді. Наступні 2 дні ви також можете приєднатися до поздоровлень, розмалювавши одну з наших листівок. Юннати Київського зоопарку організували спеціальний куточок біля вольєру, де за допомогою різнокольорових фломастерів можна створити пам'ятне вітання. Сніданок іменинника та куточок привітань чекають на вас 9 та 10 серпня з 11:00 до 13:00 – приєднуйтесь! - розповіли у звіринці.

Наразі Тоні вживає лише корисну та свіжу їжу – овочі, фрукти, зелень. За його фізичним станом ретельно стежать. Торік у лютому у Тоні почалися проблеми зі здоров'ям, що сильно стурбувало доглядачів зоопарку. Горилі під наркозом провели широке дослідження і встановили, що критичної небезпеки для життя на даний момент немає, але старість є старість. Адже його 48 років – це, за людськими мірками, вже понад 90.

Тоні привезли з Німеччини понад 20 років тому. З того часу він найцінніший примат столичного зоопарку та єдина горила у країні. Тоні - улюбленець дітей та дорослих. Побачити його можна на Острові звірів у столичному зоопарку.