Завантажити ще

Мама загиблої у Вінниці Лізи опублікувала пост про трагедію: Я все бачила

Мама загиблої у Вінниці Лізи опублікувала пост про трагедію: Я все бачила

Постраждала під час обстрілу Вінниці 14 липня Ірина Дмитрієва вперше після трагедії опублікувала пост у соцмережах. У своєму інстаграм-блозі жінка поділилася знімками загиблої доньки Лізи та подякувала українців за підтримку.

- Я не вірю. Майже місяць минув після жахливої трагедії. Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома. Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся у іншій реальності.
Не вірю. І не хочу жити у новій жахливій реальності. Моя любов, моя кохана дівчинка, ти була такою життєрадісною і навчила мене любити безумовно не зважаючи ні на що! Нажаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало. Ми обов'язково з тобою зустрінемося. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче. Дякую всім за підтримку - рідним, близьким, друзям, знайомим, людям, яких я навіть не знаю. Ви дуже багато зробили для нас з Лізуньою, підтримали. Дякую всьому світу. Я не знаю чому мене залишили на цій землі жити, я не розумію навіщо. Потрібен тільки час. Але поки я не хочу вірити, наче страшний довгий сон, - написала Ірина в Інстаграм.

4-х річна Ліза стала однією із 27 жертв російського обстрілу Вінниці. У дівчинки був синдром Дауна. На другий день після обстрілу вийшло віде-інтерв'ю з Іриною Дмитрієвою, яка знаходилася у реанімації. З постраждалаю поспілкувалися журналісти італійської громадської телекомпанії RAI News 24. Ролик розкритикували через порушення етичних норм. Сім'я Ірини Дмитрієвої заявила, що не давала дозволу на зйомку, але подавати позов до суду не буде.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Я мама янгола💕 (@l.i.z.i.love)