10 серпня
Завантажити ще

За тиждень обов'язкової евакуації з Донецької області вивезли понад 2000 осіб

За тиждень обов'язкової евакуації з Донецької області вивезли понад 2000 осіб
Фото: t.me/minre_ua

За тиждень обов'язкової евакуації з Донецької області вдалося вивезти понад 2000 громадян. Про це повідомляє Telegram Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

- За перший тиждень евакуйовано понад 2 тисячі громадян, серед яких жінки, діти, літні та маломобільні люди. Деякі громадяни евакуюються навіть зі своїми домашніми улюбленцями, – зазначили у відомстві.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук уточнила, що серед людей, яких удалося вивезти, 385 дітей. За її словами, людей евакуювали до підготовленого для них житла у Кіровоградській, Полтавській та Хмельницькій областях.

Коли евакуйовані приїжджають на місце, їм надають одноразову виплату готівкою у розмірі 2 тис. грн. для дорослих та 3 тис. грн. — для дітей та інвалідів, повідомила міністр. Такі виплати відбуватимуться щомісяця. Також евакуйовані можуть розраховувати на кошти від міжнародних організацій.

Цього тижня Кіровоградщина ухвалила перші евакуаційні потяги, які прибули туди в рамках обов'язкової евакуації населення з Донецької області.