27 травня
Завантажити ще

Росіяни готують показовий "суд" над військовополоненими у Маріуполі: вже встановили клітки

Росіяни готують показовий

Російські окупанти збирають тюремні клітини на сцені філармонії у Маріуполі, щоб влаштувати показовий судовий процес над військовополоненими. Про це повідомили у Маріупольській міськраді.

– Зараз на сцені маріупольської камерної філармонії російські окупанти збирають тюремні клітки. Діаметр арматури – 20 мм. Загарбники планують у вересні влаштувати показовий "суд" над захисниками України, - зазначили у міськраді.

Міський голова Вадим Бойченко, коментуючи це, зазначив, що російські окупанти продовжують нехтувати всіма міжнародними нормами.

- Вони продовжують множити військові злочини, демонструючи зневагу до всього цивілізованого світу", - зазначив він.

Мер Маріуполя закликав світову спільноту, ООН та "Червоний Хрест" втрутитися в ситуацію та домогтися дотримання правил поводження з військовополоненими.

У ніч проти 29 липня російські війська вчинили теракт у Оленівській виправній колонії, де утримували українських полонених. Внаслідок вибуху загинули 53 наших захисника, ще близько 150 - отримали поранення. Тоді президент Володимир Зеленський закликав Червоний Хрест та ООН відреагувати на трагедію, заявивши, що ці організації виступали гарантами збереження життів наших воїнів.