Завантажити ще

У лікарнях Маріуполя гостра нестача медикаментів: помирає кожен четвертий пацієнт

У лікарнях Маріуполя гостра нестача медикаментів: помирає кожен четвертий пацієнт
Фото: pixabay.com

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі в лікарнях через брак ліків та медиків вмирає практично кожен четвертий пацієнт. Про це в Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

- Медицина. Фактично у лікарнях помирає кожен четвертий пацієнт. Ліків не вистачає, цинічно пропонують «купити» в аптеках, які частково належать наближеним до ватажка ДНР Денису Пушиліну фірмам, – написав Андрющенко.

За його словами, для облаштування "нормальних" умов для російських військових людей розміщують по коридорах. Через відсутність персоналу – фактично кидають на самоті, звідси і надвисока смертність.

Радник мера зазначив, що інсулінозалежні хворі у Маріуполі у найгіршому стані . Привезений із Росії ендокринолог приймає лише один раз на тиждень у четвер в одній лікарні.

– Він і «роздає» інсулін у шприцах. Тож щастить не всім. Ситуацію сумісності, підбору інсуліну взагалі ніхто не контролює. Просто медицини немає у місті. Жодної, крім ілюзорної, - констатував Андрющенко.

Раніше в Маріуполі зафіксували перші випадки гострої кишкової інфекції. Як повідомив Петро Андрющенко, захворювання офіційно підтвердили у 17 із 23 обстежених пацієнтів.