3 жовтня
Завантажити ще

Звалище замість "Азовсталі": росіяни розписали план відновлення Маріуполя на 42 роки

Звалище замість
Фото: t.me/mariupolrada

Росіяни розписали "концепцію відновлення" зруйнованого Маріуполя. План передбачає повну інтеграцію Маріуполя з так званою «ДНР», з перспективою приєднання до Росії. Про це пише Telegram-канал Головного управління розвідки Міноборони.

Як зазначає розвідка, "міністерство будівництва та житлово-комунального господарства РФ" розробило план під назвою "Концепція майстер-плану розвитку міста Маріуполь".

– У ньому окупанти виклали власне бачення майбутнього українського міста. Його суть - повна інтеграція Маріуполя з так званою ДНР, з перспективою приєднання до Росії, - додає розвідка.

Російські окупанти сподіваються, що після російської агресії вже до 2025 року населення Маріуполя "виросте" до 200 тисяч. Надалі протягом кількох років у зруйнованому росіянами місті має з'явитися транспортна та соціальна інфраструктура.

Також росіяни присвятили окремий розділ металургійному комбінату "Азовсталь". Для нього визначено кілька сценаріїв:

  • заповнення підземної частини заводу сміттям, облаштування парку та створення сільгоспугідь;
  • створення парку та розвиток туристично-рекреаційних зон.

На реалізацію проєкту Росія відводить від 8 до 42 років. Витрати – понад 60 мільярдів російських рублів, передає розвідка.

Ознайомитись з документом можна тут і тут.

Тим часом у Маріуполі відмічені перші випадки гострої кишкової інфекції. Як повідомив радник мера міста Петро Андрющенко, захворювання офіційно підтвердили у 17 із 23 обстежених пацієнтів.