20 травня
Завантажити ще

"Укрпошта" припинила доставку пенсій та виплат на окупованих територіях

Фото: facebook.com/ukrposhta

З серпня "Укрпошта" перестала працювати на окупованих росіянами територіях. Через це частина українців не зможе скористатися низкою послуг, повідомив в телеграм-каналі гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

- До вчора, незважаючи на всі перешкоди і завдяки героїчній роботі наших працівників, зокрема, в Запоріжжі, а до цього в Херсоні, ми виплачували сотні тисяч пенсій, приймали і перераховували платежі за комунальні послуги, а також доставляли продукти. Але робити це більше немає можливості, - написав він.

Смілянський наголосив, що співробітники компанії щодня перебували під загрозою пограбування з боку військових російської армії, підкріпленої "кращими" бійцями так званих "Л/ДНР".

- Вони не дають нам доставляти пенсії, тому що їм потрібно зібрати номери паспортів від пенсіонерів для "референдумів" в обмін на пенсії в "дерев'яній валюті" звичайним для них шантажем. По-іншому вони не вміють, - пояснив рішення про припинення роботи на окупованих територіях гендиректор "Укрпошти".

Як пояснив мер Енегродару Дмитро Орлов, це означає, що «Укрпошта» припиняє доставку й виплату пенсій на тимчасово окуповані території. Зокрема і Запорізької області.