8 грудня
Завантажити ще

Росія випустила "довідник" для колаборантів та зрадників України

Росія випустила

У Росії випустили спеціальний довідник для проросійських зрадників та колаборантів в Україні. Російські окупанти, зокрема, закликають до саботажу роботи в соціально значимих напрямках та навчають зрадників ефективніше шкодити Україні. Фотографії довідника опублікувала українська розвідка.

Довідник складається з 14 сторінок та називається "Довідник для громадян України з організації опору київському маріонетковому уряду".

- У виданні даються докладні поради щодо саботажу роботи практично у всіх соціально значущих напрямках. Довідник сповнений пропаганди ненависті до всього українського (цитата: "селюки, що прорвалися до Києва, формують нову реальність") з відповідним набором термінології: "київська хунта", "маріонеточний уряд", "нацики" тощо), - розповіли у розвідці.

Щодо "практичних порад", то вони повністю копіюють класичні принципи радянської бюрократії, наприклад:

  • давайте заплутані та нелогічні відповіді, коли вас проситимуть про пораду;
  • виконуйте поставлені завдання максимально довго та просіть додатковий час;
  • збільшуйте кількість документів. Введіть плани та звіти за день/тиждень/місяць/квартал;
  • пишіть якнайбільше запитів у різні інстанції;
  • не запитуйте витратні матеріали до повного вичерпання. Відсутність паперу зупинить процес, як і вчасно не заправлений принтер;
  • при навчанні нових співробітників вводьте їх в оману;
  • використовуйте більше ліків та перев'язувальних матеріалів, ніж потрібно.

До середини липня Нацполіція розслідувала вже понад 900 злочинів, пов'язаних із колабораційною діяльністю. Як повідомили у прес-службі МВС України, щодня до реєстру вноситься до 10 нових кримінальних проваджень.