Завантажити ще

На Буковині на кордоні з Румунією з’являться ще два КПП

На Буковині на кордоні з Румунією з’являться ще два КПП
Фото: bukoda.gov.ua

На Буковині відновлюється добудова двох контрольно-пропускних пунктів, що на кордоні з Румунією. Роботи на КПП «Дяківці» та ремонт дороги до КПП «Красноїльськ» почнуться наступного тижня, повідомив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

- Працюємо над виконанням доручення Президента щодо запуску двох КПП на кордоні з Румунією. Провів телефонну розмову із заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом та оперативну нараду з начальником Чернівецької митниці Михайлом Товтом. Колеги запевнили, що наступного тижня роботи мають поновитися, питання з фінансуванням вирішується, усі задіяні органи, включно з підрядними організаціями, відповідальність усвідомлюють, – сказав Запаранюк.

За його словами, стан справ на будівництві КПП «Красноїльськ» кращий, аніж на «Дяківцях».

- Готовність КПП «Дяківці» становить близько 75%. Натомість контрольно-пропускний пункт «Красноїльськ» майже готовий, сюди вже завезли меблі, - наголосив він, додавши, що на останньому КПП треба добудувати під’їзні шляхи.

Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації наголосив на тому, що ОВА «координуватиме та контролюватиме хід робіт, аби якнайшвидше відкрити нові пункти пропуску на кордоні з Європейським Союзом».

Новини по темі: кпп Прикарпатті