Завантажити ще

У Харкові встановлять зупинки з бетону, які зможуть захистити від обстрілу

У Харкові встановлять зупинки з бетону, які зможуть захистити від обстрілу
Фото: t.me/ihor_terekhov

Найближчими тижнями у Харкові розпочнуть встановлення безпечних зупинок громадського транспорту. Це будуть залізобетонні конструкції, які можуть захистити людей від обстрілів. Про це повідомив Telegram-канал міського голови Харкова Ігоря Терехова.

– Протягом 2-3 тижнів у Харкові почнемо монтувати безпечні зупинки громадського транспорту. Ми вже визначили перші 25 місць, де вони будуть встановлені насамперед – на найзавантаженіших маршрутах тролейбусів, автобусів і трамваїв, – пише Терехов.

За словами мера, це будуть залізобетонні конструкції, які розміщуватимуть поряд із зупинками. У разі загрози обстрілу городяни зможуть перечекати тут повітряну тривогу.

- Такі укриття є в Ізраїлі, наприклад. І вони показують себе ефективними у плані захисту від снарядів та розльоту уламківв, - додає мер.

Раніше мер Харкова попросив мешканців міста уникати ранкових поїздок на наземному транспорті та надавати перевагу метро. Ігор Терехов зазначив, що минулого тижня найбільше людей постраждали на зупинках громадського транспорту.