Завантажити ще

Укрпошта запускає у продаж марку "Добрий вечір, ми з України!"

Укрпошта запускає у продаж марку
Фото: facebook.com/ukrposhta

Чергова поштова марка на військову тематику вийде у продаж із 28 липня. На ній буде напис "Добрий вечір, ми з України!" та зображення трактора, який тягне танк. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

- Місяць тому ми з вами обирали ескіз нової марки, а вже за тиждень побачимо її наживо! Випуск "Добрий вечір, ми з України!" з'явиться у продажу вже 28 липня. А разом із ним – тематичний мерч, який доповнить нашу патріотичну серію, – зазначено у повідомленні.

Як зазначили в компанії, тираж випущених нових марок складе 5 мільйонів екземплярів, але продаж буде обмеженим. Подробиці в Укрпошті пообіцяли повідомити згодом.

З початку вторгнення Росії в Україні випустили кілька поштових марок на підтримку нашої країни. Перший випуск був присвячений легендарній фразі "Російський військовий корабель, йди на х @ й". Пізніше компанія розробила марку із фразою "Російський військовий корабель... ВСІ!", присвячену російському крейсеру "Москва", який знищили ЗСУ. Також в Укрпошті анонсували випуск марки, присвяченої знищеному росіянами літаку "Мрія".